Як вибрати британського котенка?

Як вибрати британського котенка?

Отже, Ви вирішили завести собі кошеня. З чого починати?

По-перше, необхідно вибрати породу кішок, яка найбільш підходить вам, вашій родині і домашній обстановці. Породисті кошенята, як і люди, кожен зі своїм характером, який потрібно знати і поважати. Якщо все ж ви зупинили свій вибір на британській породі кішок — вітаємо вас — це доброзичливі, милі і, на мій погляд, найкращі кішки!По-друге, необхідно визначитися з підлогою кошеня. Британські кішки ласкаві, надзвичайно чуйні і зовсім не настирливі. Вони дуже охайні, що не мстиві. Купити кішку просто, але необхідно пам’ятати про те, що доведеться зіткнутися з такими проблемами, як пологи, вигодовування кошенят і т.д. Британські коти мають більш мужнім характером. Вони вражають своїми розмірами і шикарними «щічками». Вони, як правило, не мітять, але просять час від часу побачень.

По-третє, придивіться до різноманітності забарвлень, адже кошенята британці можуть бути і однотонні, і рісунчатие. Купити британського кошеня просто, а от купити дійсно красивого кошеня — це приємно, адже пишатися ним ви будете ще не один рік!По-четверте, правильно вибирайте продавця. Розплідники кішок (британських кошенят) — це гарантовано здорові, оглянуті британські кошенята з родоводу, щеплені за віком і повністю відповідають стандарту породи. Купити кошеня британця в розпліднику — впевненість стандартах породи, як і зовнішніх даних кошеня.

Я сподіваюся, ви серйозно підійдете до вибору кошеняти, а це наймиліше істота буде довго радувати вас своєю присутністю!

По-п’яте, професійний розплідник британської породи завжди готовий відповісти на будь-які питання по догляду за вашими британськими улюбленцями, залишається на зв’язку, допомагає підготуватися до приїзду кошеня.Розплідники намагаються, щоб кошенята потрапляли в найдобріші і дбайливі руки!

Бажаємо справжнього щастя в ваш будинок і ваші серця!


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: