ХАРАКТЕР БРИТАНСЬКИХ КОШЕК І КОТІВ, ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕДІНКИ

Характер британських кішок і котів — досить важливий аргумент на користь цієї породи, а поведінка британських кішок змушує все більше закохуватися в своїх вихованців.

Британські кішки дуже виховані, в міру цікаві істоти з м’яким характером.

Вони люблять кампанію і легко знаходять спільну мову з іншими тваринами.

З народження кішки цієї породи мають прекрасними манерами, вони охайні й акуратні. Навіть малюки, ледь навчившись ходити, біжать на лоток. Також швидко звикають і до когтеточке, головне з раннього віку показати що це і для чого. Результат довго не змусить себе чекати.

ХАРАКТЕР БРИТАНСЬКИХ КОШЕК І КОТІВ, ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕДІНКИ

Британська порода кішок добре переносить самотність і, якщо Вас довго немає, кішки знайдуть собі заняття або будуть тихо і мирно спати, і вже точно не будуть псувати меблі, гризти квіти або обривати штори. Британці відносяться до тих порід кішок, які прив’язані до господаря, і після повернення з роботи, обов’язково зустрінуть Вас і «розкажуть» як у них справи.

Основні відмінні риси поведінки британських кішок — інтелігентність і тактовність. Британські кішки мають лагідну вдачу, завжди терпляче чекають, коли їх «пожмякают» (хоча і не дуже це люблять) і тільки потім акуратно намагаються вивільнитися.

Можна нескінченно хвалити характер величних кішок цієї породи, дуже він приємний. Британські короткошерсті кішки відрізняються ненадоїдливий, вони не будуть вимагати є, кричати по ночах, «змушувати» їх гладити. Якщо у вас немає часу, Ви їх просто на просто не помітите.

ХАРАКТЕР БРИТАНСЬКИХ КОШЕК І КОТІВ, ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕДІНКИ

Британські коти чудові мисливці і, якщо є така можливість, вони її не упустять. Не дивлячись на їх масивність і розмір, вони дуже швидкі і спритні. І варто віддати належне і дбайливого ставлення до предметів інтер’єру, які б тендітні і дрібні штучки не траплялися їм на шляху, будьте спокійні, все залишиться цілим і неушкодженим!

У конфліктних ситуаціях британські кішки ведуть себе спокійно, частіше просто йдуть і відсиджуються в іншій кімнаті. Кігті випускають надзвичайно рідко (тільки при гострій потребі). Кішки дуже терплячі (багато хто порівнює цю породу кішок з собаками-нянями). Ця чудова якість важливо при візитах до ветеринара, а також, якщо в будинку є маленькі діти. Британці і діти відмінно ладнають, багато дорослих британські кішки, які з маленького віку звикли до дитини, можуть з ним спати, лежати біля ніг і навіть грати, сприймаючи «за свого».

Поведінка британських кошенят в маленькому віці забавляє і веселить: вони завжди життєрадісні, грайливі й цікаві. І не дивлячись на свій маленький вік, звички вже схожі з британськими котами дорослого віку.

ХАРАКТЕР БРИТАНСЬКИХ КОШЕК І КОТІВ, ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕДІНКИ

Характер британських котів — аристократичних тварин — складається з одних достоїнств, і любов власників до них не знає кордонів.


ОСОБЛИВОСТІ ЗМІСТУ, ДОГЛЯД, ГОДУВАННЯ БРИТАНСЬКОЇ КІШКИ

Зміст і догляд британських кішок дуже прості, не вимагають великих витрат часу і грошей, догляд та годування британців не становлять ніяких труднощів. Британська короткошерста кішка досить невибаглива. Як і будь-який інший кішці, головне, що необхідно, це збалансована їжа, чиста вода і іграшки.

Годування британських котів і кішок повинні включати: сухий корм Супер Преміум класу, котяче консерви і павукові за віком, яловичину, курку, крупи і каші натуральні без солі і цукру, молочну продукцію (без добавок). Про все, що необхідно знати перед тим, як привезти додому британського кошеня, читайте тут.

ХАРАКТЕР БРИТАНСЬКИХ КОШЕК І КОТІВ, ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕДІНКИ

Ось що, дійсно, необхідно придбати для догляду за британцями, так це спеціальна гумова щітка, шерстка у британців шикарною густоти, тому раз на тиждень слід розчісувати свого улюбленця. Догляд за британськими кішками та котами також передбачає купання (орієнтовно 2 рази в рік), в разі потреби чищення вух (поверхнево, неглибоко), чистка лотка і періодичне миття мисочок для годування.

Як доглядати за британськими кошенятами: догляд за британськими кошенятами вимагає трохи більшої уваги до очей — до року у британців трохи течуть очі — їх потрібно протирати чистим ватним диском, змоченим кип’яченою водою.


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: