ЗДОРОВ’Я БРИТАНСЬКОЇ ПОРОДИ КІШОК

Британська порода кішок може похвалитися своїм відмінним здоров’ям. Живуть британські короткошерсті коти при хорошому догляді та утриманні до 15-20 років і до самої старості зберігають свою рухливість і веселу вдачу.

Здоров’я британської кішки вважається міцним, особливо в порівнянні з іншими породами кішок.

британська порода кішок, здоров'я британській кота, здоров'я британців

Вся справа в тому, що більшість штучно виведених порід піддаються великим зміни, таких як заломи вух в ту або іншу сторону (шотландська порода кішок, американський керл, ельфи і ін), укорочені лапи (манчкін) і хвости (Пікс боб, бобтейл, кімрик , Менкс), занадто короткі носи (перси, екзоти) і т.п.

Все це накладає відбиток на майбутнє здоров’я кішок і при невмілому розведенні можуть з’являтися серйозні недоліки, як зрощені хребці, нерозвиненість / недорозвинення частин тіла / органів та ін. Це не скажеш про британців. Це красива порода, що має класичний вид, практично не піддався змінам. Навіть по фото видно, що британці міцна порода!

Здоров'я британської кішки, здоров'я британській кота, здоров'я британців

Ні для кого не секрет, що британці крім гарного здоров’я мають відмінний характер, велика різноманітність забарвлень. Це робить дану породу однієї з найпопулярніших в світі.
Найголовніше — правильно вибрати кошеня, щоб пишатися своїм вихованцем!

Рекомендуємо щорічно проводити вакцинацію своїх вихованців і дотримуватися рекомендацій свого ветеринара.


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО: